Deltagarlista Gren 1-42 
 
  Tävling  Karpsimmet 5 oktober 2019    Utskriftsdatum  24 september 2019   
  Tävlingsort  Perstorp    Utskriftstid  18:23   
  Arrangör  Kappsimningsklubben Karpen         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  05 oktober 2019         
 
 
Gren 1, 100m Medley Flickor öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Hua Isabella  2007  RSK  AE0607  25 m  1:15.18   
35  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  1:15.31   
46  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  1:16.10   
113  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  1:22.50   
99  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  1:22.61   
115  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  1:23.51   
93  Rohlin Lovisa  2004  S 71  AB9404  25 m  1:24.33   
109  Frost Lilly  2008  VELLINGE-N  AD2808  25 m  1:25.70   
61  Bertic Nicol  2006  SK LAXEN  BM4406  25 m  1:26.22   
10  122  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  25 m  1:28.76   
11  98  Andersson Mathilda  2007  S 71  AF5207  25 m  1:29.84   
12  25  Johansson Alice  2007  HÖGANÄS SS  AU4207  25 m  1:29.85   
13  132  Simonsson Luna  2005  RSK  BT1805  25 m  1:35.16   
14  Skoog Emelie  2007  SS DELFIN  AC8607  25 m  1:35.88   
15  96  Vaseghi Darya  2006  S 71  AJ8806  25 m  1:36.48   
16  123  Kugg Elin  2010  ÄNGELHOLM  AB6210  25 m  1:37.06   
17  50  Möllborn Maya  2007  SK LAXEN  AN6607  25 m  1:37.21   
18  58  Bengtsson Saga  2006  SK LAXEN  BL2606  25 m  1:37.42   
19  94  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  1:38.07   
20  71  Lööf Agnes  2008  SK LAXEN  AX2408  25 m  1:39.30   
21  56  Augustsson Wilma  2008  SK LAXEN  AM3808  25 m  1:42.29   
22  60  Viktorsson Rebecka  2008  SK LAXEN  AM8808  25 m  1:42.41   
23  Persson Astrid  2009  SS DELFIN  AB3609  25 m  1:42.53   
24  75  Bergqvist Nova  2008  SK LAXEN  AX2208  25 m  1:42.82   
25  31  Vendel Elly  2010  HÖGANÄS SS  AC9810  25 m  1:43.21   
26  106  Henriksson Ellinor  2009  S 71  AM4409  25 m  1:44.11   
27  62  Fransson Emmie  2009  SK LAXEN  AF8609  25 m  1:45.22   
28  52  Hakobyan Emma  2008  SK LAXEN  AM5208  25 m  1:46.49   
29  134  L Christensen Hilda  2010  RSK  AC9410  25 m  1:47.33   
30  127  Greiner Astrid  2009  ÄNGELHOLM  AM7609  25 m  1:48.26   
31  117  Johansson Saga  2008  ÄNGELHOLM  AD9808  25 m  1:48.77   
32  63  Berggren Livia  2009  SK LAXEN  AF1809  25 m  1:48.95   
33  64  Bladh Amy  2008  SK LAXEN  AS8208  25 m  1:49.42   
34  Bergström Selma  2006  SS DELFIN  BL7206  25 m  1:49.47   
35  Brönjemark Denise  2008  SS DELFIN  AC5608  25 m  1:51.03   
36  120  Persson Agnes  2009  ÄNGELHOLM  AC7809  25 m  1:54.28   
37  135  Henriksson Elise  2009  RSK  AI3209  25 m  1:55.80   
38  57  Holmgren Alva  2008  SK LAXEN  AM5808  25 m  1:56.66   
39  59  Hullegård Noomi  2009  SK LAXEN  AE3209  25 m  1:57.86   
40  Causevic Minela  2010  SS DELFIN  AB6610  25 m  2:02.00   
41  41  Andersson Julia  2007  KK KARPEN  BE7607  25 m  2:03.69   
42  39  Nilsson Sunshine  2007  KK KARPEN  AS6207  25 m  2:05.52   
43  10  Lundsten Doris  2008  SS DELFIN  AW9808  25 m  2:07.44   
44  11  Bertilsson Pixie  2009  SS DELFIN  AN1209  25 m     
45  26  Andersson Hjälte Ellen  2006  HÖGANÄS SS  BJ7206  25 m     
46  72  Bruhn Perla  2009  SK LAXEN  AK9409  25 m     
 
Gren 2, 100m Medley Pojkar öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
95  Oredsson Karl  2006  S 71  AD9706  25 m  1:11.76   
36  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:14.39   
23  Sandrup Victor  2007  HÖGANÄS SS  AG0107  25 m  1:24.18   
108  Bjursell Anton  2008  VELLINGE-N  AA2908  25 m  1:25.28   
111  Rosberg Elliot  2008  VELLINGE-N  AE6508  25 m  1:26.19   
37  Björk Erik  2007  KK KARPEN  AF5107  25 m  1:26.81   
114  Eidenhag Patrik  2005  ÄNGELHOLM  AM4705  25 m  1:27.43   
116  Gustafsson Ruben  2008  ÄNGELHOLM  AB7708  25 m  1:27.80   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:28.69   
10  49  Grahn Felix  2006  SK LAXEN  AN5306  25 m  1:32.18   
11  110  Lennartsson Lucas  2008  VELLINGE-N  AB6708  25 m  1:33.54   
12  54  Dolck Isac  2007  SK LAXEN  AL8307  25 m  1:33.75   
13  30  Sandrup Eric  2009  HÖGANÄS SS  AD9909  25 m  1:33.94   
14  51  Strömstedt Rasmus  2007  SK LAXEN  AF3707  25 m  1:34.08   
15  48  Ekstrand Anton  2008  SK LAXEN  AC7108  25 m  1:34.52   
16  69  Tellander Simon  2007  SK LAXEN  AQ8707  25 m  1:38.13   
17  Brönjemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m  1:38.16   
18  55  Jacobsson Gustav  2007  SK LAXEN  AL9307  25 m  1:39.29   
19  118  Eidenhag Joel  2007  ÄNGELHOLM  AE1907  25 m  1:42.63   
20  66  Röhrle Julius  2009  SK LAXEN  AG0109  25 m  1:42.67   
21  73  Norling Olle  2009  SK LAXEN  AG0509  25 m  1:42.89   
22  137  Wästerberg Abbe  2008  RSK  AL9308  25 m  1:45.33   
23  Persson Melvin  2007  SS DELFIN  AD4507  25 m  1:45.41   
24  68  Kurdi Mahmoud  2008  SK LAXEN  AM0308  25 m  1:48.06   
25  104  Lundberg Erik  2005  S 71  AV0105  25 m  1:48.68   
26  53  Hedman William  2008  SK LAXEN  AF0908  25 m  1:49.89   
27  47  Rosdahl Linus  2003  SK LAXEN  AW7503  25 m  1:52.12   
28  Eriksson Rasmus  2008  SS DELFIN  AI0908  25 m  1:54.15   
29  67  Nicklasson Emil  2008  SK LAXEN  AM0108  25 m  1:54.34   
30  136  Åkerman Theodor  2010  RSK  AB0310  25 m  1:55.01   
31  133  Huasson Casper  2011  RSK  AA9311  25 m  1:55.64   
32  74  Salomonsson Olle  2009  SK LAXEN  AG0909  25 m  2:09.89   
33  34  Bjurling Arvid  2006  HÖGANÄS SS  AV3506  25 m     
34  38  Löfberg Maximus  2007  KK KARPEN  AH4507  25 m     
35  40  Andersen Gabriel  2007  KK KARPEN  AM1707  25 m     
36  45  Hansen Alfred  2006  KK KARPEN  AX8106  25 m     
37  65  Bergdahl Måns  2009  SK LAXEN  AF9909  25 m     
38  70  Bengtsson Elias  2009  SK LAXEN  AG0309  25 m     
39  102  Jönsson Elias  2007  S 71  AF8107  25 m     
40  129  Hiljeborn Lowe  2007  ÄNGELHOLM  AT3907  25 m     
 
Gren 3, 25m Frisim Fli 9 åroy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Vendel Elly  2010  HÖGANÄS SS  AC9810  25 m  15.96   
134  L Christensen Hilda  2010  RSK  AC9410  25 m  19.87   
123  Kugg Elin  2010  ÄNGELHOLM  AB6210  25 m  20.40   
Causevic Minela  2010  SS DELFIN  AB6610  25 m  20.50   
44  Löfberg Nemie  2010  KK KARPEN  AG6210  25 m     
125  Renström Stina  2010  ÄNGELHOLM  AE3610  25 m     
 
Gren 4, 25m Frisim Poj 9 åoy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
133  Huasson Casper  2011  RSK  AA9311  25 m  19.66   
136  Åkerman Theodor  2010  RSK  AB0310  25 m  19.71   
78  Hullegård Levi  2012  SK LAXEN  AA8112  25 m     
128  Persson Elliot  2010  ÄNGELHOLM  AD4910  25 m     
130  Blennow Sam  2010  ÄNGELHOLM  AE6510  25 m     
138  Huasson Daniel  2014  RSK  AA0314  25 m     
 
Gren 5, 50m Frisim Flickor 10 år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Fransson Emmie  2009  SK LAXEN  AF8609  50 m  38.09   
Persson Astrid  2009  SS DELFIN  AB3609  25 m  38.11   
63  Berggren Livia  2009  SK LAXEN  AF1809  50 m  38.58   
127  Greiner Astrid  2009  ÄNGELHOLM  AM7609  25 m  39.13   
106  Henriksson Ellinor  2009  S 71  AM4409  25 m  39.83   
14  Folkesson Tilda  2009  ESLÖVS SS  AC1409  25 m  40.11   
105  Dolk Haley  2009  S 71  AF5809  25 m  41.20   
17  Landmyr Clara  2009  ESLÖVS SS  AF1609  25 m  42.69   
32  Svensson Isabelle  2009  HÖGANÄS SS  AJ7209  50 m  43.53   
10  59  Hullegård Noomi  2009  SK LAXEN  AE3209  25 m  44.02   
11  72  Bruhn Perla  2009  SK LAXEN  AK9409  25 m  45.16   
12  120  Persson Agnes  2009  ÄNGELHOLM  AC7809  50 m  45.23   
13  79  Larsson Signe Viola  2009  SK LAXEN  AR8809  25 m  47.08   
14  135  Henriksson Elise  2009  RSK  AI3209  25 m  47.39   
15  80  Meurling Rut  2009  SK LAXEN  AR9009  50 m  50.01   
16  42  Kax Stella  2009  KK KARPEN  AJ9609  50 m  50.03   
17  82  Tegsved Rebecca  2009  SK LAXEN  AR9609  50 m  54.16   
18  76  Falk Ella  2009  SK LAXEN  AR8209  50 m  56.42   
19  77  Gustafsson Emilia  2009  SK LAXEN  AR8409  50 m  58.69   
20  11  Bertilsson Pixie  2009  SS DELFIN  AN1209  25 m     
21  86  Rubin Amanda  2009  SK LAXEN  AS3409  25 m     
22  87  Celik Sara  2009  SK LAXEN  AS4009  25 m     
23  88  Krantz Sonja  2009  SK LAXEN  AS4209  25 m     
24  91  Brofelth Anna Lisa  2009  SK LAXEN  AS4409  25 m     
 
Gren 6, 50m Frisim Pojkar 10 år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Sandrup Eric  2009  HÖGANÄS SS  AD9909  25 m  34.22   
66  Röhrle Julius  2009  SK LAXEN  AG0109  50 m  38.68   
65  Bergdahl Måns  2009  SK LAXEN  AF9909  50 m  41.47   
70  Bengtsson Elias  2009  SK LAXEN  AG0309  50 m  41.51   
29  Björk Jacob  2009  HÖGANÄS SS  AC2109  25 m  41.65   
73  Norling Olle  2009  SK LAXEN  AG0509  25 m  42.17   
74  Salomonsson Olle  2009  SK LAXEN  AG0909  50 m  44.37   
84  Bagge Alexander  2009  SK LAXEN  AK8709  50 m  47.71   
81  Svantesson Alexander  2009  SK LAXEN  AK6309  50 m  54.82   
10  89  Almlöf Viggo  2009  SK LAXEN  AK9109  25 m     
11  90  Forsberg Funkquist Viktor  2009  SK LAXEN  AK9309  25 m     
 
Gren 7, 50m Frisim Flickor 11 år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Frost Lilly  2008  VELLINGE-N  AD2808  25 m  34.54   
71  Lööf Agnes  2008  SK LAXEN  AX2408  50 m  36.86   
60  Viktorsson Rebecka  2008  SK LAXEN  AM8808  25 m  38.32   
56  Augustsson Wilma  2008  SK LAXEN  AM3808  25 m  39.34   
52  Hakobyan Emma  2008  SK LAXEN  AM5208  50 m  40.41   
101  Hart Amilia  2008  S 71  AC6808  25 m  40.47   
117  Johansson Saga  2008  ÄNGELHOLM  AD9808  25 m  41.89   
10  Lundsten Doris  2008  SS DELFIN  AW9808  25 m  42.08   
15  Strandqvist Linnea  2008  ESLÖVS SS  AJ2208  25 m  42.88   
10  119  Hemborg Wilma  2008  ÄNGELHOLM  AK8208  25 m  43.69   
11  75  Bergqvist Nova  2008  SK LAXEN  AX2208  25 m  44.00   
12  Brönjemark Denise  2008  SS DELFIN  AC5608  25 m  44.97   
13  64  Bladh Amy  2008  SK LAXEN  AS8208  25 m  45.21   
14  57  Holmgren Alva  2008  SK LAXEN  AM5808  25 m  45.98   
15  83  Andersson Ella  2008  SK LAXEN  BE3608  50 m  50.88   
16  12  Hansson Kajsa  2008  ESLÖVS SS  AE0808  25 m  54.61   
17  85  Stenberg Amanda  2008  SK LAXEN  BE3808  50 m  56.57   
 
Gren 8, 50m Frisim Pojkar 11 år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Gustafsson Ruben  2008  ÄNGELHOLM  AB7708  25 m  31.93   
111  Rosberg Elliot  2008  VELLINGE-N  AE6508  25 m  33.84   
108  Bjursell Anton  2008  VELLINGE-N  AA2908  50 m  34.45   
110  Lennartsson Lucas  2008  VELLINGE-N  AB6708  50 m  36.05   
48  Ekstrand Anton  2008  SK LAXEN  AC7108  50 m  36.20   
28  Nilsson Edvin  2008  HÖGANÄS SS  AF1308  25 m  36.58   
53  Hedman William  2008  SK LAXEN  AF0908  50 m  38.69   
16  Modee Sigge  2008  ESLÖVS SS  AH2908  25 m  39.64   
137  Wästerberg Abbe  2008  RSK  AL9308  25 m  41.28   
10  68  Kurdi Mahmoud  2008  SK LAXEN  AM0308  50 m  41.50   
11  67  Nicklasson Emil  2008  SK LAXEN  AM0108  50 m  42.66   
12  Eriksson Rasmus  2008  SS DELFIN  AI0908  25 m  43.57   
13  21  Fridh Fabian  2008  ESLÖVS SS  AO4308  25 m  44.24   
 
Gren 9, 100m Frisim Fli 12-13 år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Hua Isabella  2007  RSK  AE0607  25 m  1:06.70   
99  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  1:12.29   
61  Bertic Nicol  2006  SK LAXEN  BM4406  25 m  1:12.96   
98  Andersson Mathilda  2007  S 71  AF5207  25 m  1:14.43   
24  Björk Julia  2006  HÖGANÄS SS  BF0806  50 m  1:16.25   
50  Möllborn Maya  2007  SK LAXEN  AN6607  50 m  1:22.02   
96  Vaseghi Darya  2006  S 71  AJ8806  25 m  1:22.13   
58  Bengtsson Saga  2006  SK LAXEN  BL2606  25 m  1:22.88   
25  Johansson Alice  2007  HÖGANÄS SS  AU4207  25 m  1:24.10   
10  Skoog Emelie  2007  SS DELFIN  AC8607  25 m  1:24.11   
11  115  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  1:24.53   
12  18  Ingner Rebecka  2007  ESLÖVS SS  BB8207  25 m  1:25.03   
13  122  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  25 m  1:25.03   
14  27  Paulison Ambra  2006  HÖGANÄS SS  BJ0406  25 m  1:29.80   
15  19  Håkansson Ida  2007  ESLÖVS SS  BG6407  25 m  1:30.92   
16  20  Rappe Jenny  2007  ESLÖVS SS  BJ6007  25 m  1:33.67   
17  39  Nilsson Sunshine  2007  KK KARPEN  AS6207  25 m  1:37.92   
18  41  Andersson Julia  2007  KK KARPEN  BE7607  25 m  1:47.92   
19  26  Andersson Hjälte Ellen  2006  HÖGANÄS SS  BJ7206  25 m  1:51.34   
20  Bergström Selma  2006  SS DELFIN  BL7206  25 m  1:52.20   
21  43  Toft Felicia  2007  KK KARPEN  BL0207  25 m  2:01.44   
22  92  Brofelth Stella  2007  SK LAXEN  BM9807  25 m     
 
Gren 10, 100m Frisim Poj 12-13 år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
95  Oredsson Karl  2006  S 71  AD9706  25 m  1:02.28   
36  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:05.76   
23  Sandrup Victor  2007  HÖGANÄS SS  AG0107  25 m  1:10.60   
121  Gustafsson Jonathan  2006  ÄNGELHOLM  AR4306  25 m  1:11.13   
37  Björk Erik  2007  KK KARPEN  AF5107  50 m  1:14.96   
51  Strömstedt Rasmus  2007  SK LAXEN  AF3707  25 m  1:15.04   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:17.54   
49  Grahn Felix  2006  SK LAXEN  AN5306  50 m  1:17.90   
54  Dolck Isac  2007  SK LAXEN  AL8307  25 m  1:18.38   
10  124  Mendes Oscar victor  2006  ÄNGELHOLM  AV2506  25 m  1:18.88   
11  34  Bjurling Arvid  2006  HÖGANÄS SS  AV3506  25 m  1:21.14   
12  55  Jacobsson Gustav  2007  SK LAXEN  AL9307  50 m  1:23.95   
13  69  Tellander Simon  2007  SK LAXEN  AQ8707  50 m  1:25.80   
14  Brönjemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m  1:25.91   
15  33  Svensson Vincent  2007  HÖGANÄS SS  AP3507  50 m  1:29.51   
16  Persson Melvin  2007  SS DELFIN  AD4507  25 m  1:31.46   
17  38  Löfberg Maximus  2007  KK KARPEN  AH4507  50 m  1:32.00   
18  129  Hiljeborn Lowe  2007  ÄNGELHOLM  AT3907  50 m  1:32.78   
19  118  Eidenhag Joel  2007  ÄNGELHOLM  AE1907  25 m  1:33.31   
20  102  Jönsson Elias  2007  S 71  AF8107  25 m  1:35.74   
21  13  Solak Haris  2007  ESLÖVS SS  AH7107  25 m  1:35.94   
22  40  Andersen Gabriel  2007  KK KARPEN  AM1707  25 m  1:38.55   
23  45  Hansen Alfred  2006  KK KARPEN  AX8106  25 m  1:45.73   
24  112  Söderstedt William  2007  ÄNGELHOLM    25 m     
 
Gren 11, 100m Frisim Fli 14 åroä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  1:03.39   
46  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  1:03.63   
93  Rohlin Lovisa  2004  S 71  AB9404  25 m  1:08.76   
113  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  1:10.54   
132  Simonsson Luna  2005  RSK  BT1805  50 m  1:19.96   
 
Gren 12, 100m Frisim Poj 14 åroä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  25 m  1:03.95   
114  Eidenhag Patrik  2005  ÄNGELHOLM  AM4705  25 m  1:13.74   
47  Rosdahl Linus  2003  SK LAXEN  AW7503  25 m  1:27.87   
104  Lundberg Erik  2005  S 71  AV0105  25 m  1:28.18   
 
Gren 13, 25m Bröstsim Fli 9 åroy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Vendel Elly  2010  HÖGANÄS SS  AC9810  25 m  24.34   
123  Kugg Elin  2010  ÄNGELHOLM  AB6210  25 m  25.26   
134  L Christensen Hilda  2010  RSK  AC9410  25 m  26.24   
Causevic Minela  2010  SS DELFIN  AB6610  25 m  28.50   
125  Renström Stina  2010  ÄNGELHOLM  AE3610  25 m  28.86   
 
Gren 14, 25m Bröstsim Poj 9 åroy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
136  Åkerman Theodor  2010  RSK  AB0310  25 m  25.01   
133  Huasson Casper  2011  RSK  AA9311  25 m  25.73   
78  Hullegård Levi  2012  SK LAXEN  AA8112  25 m     
128  Persson Elliot  2010  ÄNGELHOLM  AD4910  25 m     
130  Blennow Sam  2010  ÄNGELHOLM  AE6510  25 m     
 
Gren 15, 50m Bröstsim Flickor 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Henriksson Ellinor  2009  S 71  AM4409  50 m  49.96   
17  Landmyr Clara  2009  ESLÖVS SS  AF1609  50 m  51.08   
32  Svensson Isabelle  2009  HÖGANÄS SS  AJ7209  25 m  51.13   
14  Folkesson Tilda  2009  ESLÖVS SS  AC1409  25 m  52.20   
105  Dolk Haley  2009  S 71  AF5809  25 m  52.30   
127  Greiner Astrid  2009  ÄNGELHOLM  AM7609  25 m  53.96   
Persson Astrid  2009  SS DELFIN  AB3609  25 m  54.69   
62  Fransson Emmie  2009  SK LAXEN  AF8609  25 m  54.72   
135  Henriksson Elise  2009  RSK  AI3209  25 m  55.08   
10  79  Larsson Signe Viola  2009  SK LAXEN  AR8809  25 m  55.66   
11  63  Berggren Livia  2009  SK LAXEN  AF1809  50 m  58.99   
12  59  Hullegård Noomi  2009  SK LAXEN  AE3209  25 m  1:00.84   
13  120  Persson Agnes  2009  ÄNGELHOLM  AC7809  25 m  1:01.21   
14  11  Bertilsson Pixie  2009  SS DELFIN  AN1209  25 m     
15  42  Kax Stella  2009  KK KARPEN  AJ9609  25 m     
16  72  Bruhn Perla  2009  SK LAXEN  AK9409  25 m     
17  76  Falk Ella  2009  SK LAXEN  AR8209  25 m     
18  87  Celik Sara  2009  SK LAXEN  AS4009  25 m     
19  88  Krantz Sonja  2009  SK LAXEN  AS4209  25 m     
 
Gren 16, 50m Bröstsim Pojkar 10 år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Sandrup Eric  2009  HÖGANÄS SS  AD9909  25 m  50.42   
66  Röhrle Julius  2009  SK LAXEN  AG0109  25 m  51.40   
29  Björk Jacob  2009  HÖGANÄS SS  AC2109  50 m  53.90   
74  Salomonsson Olle  2009  SK LAXEN  AG0909  25 m  56.91   
70  Bengtsson Elias  2009  SK LAXEN  AG0309  25 m  1:00.78   
65  Bergdahl Måns  2009  SK LAXEN  AF9909  25 m  1:08.35   
73  Norling Olle  2009  SK LAXEN  AG0509  25 m     
 
Gren 17, 50m Bröstsim Flickor 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Frost Lilly  2008  VELLINGE-N  AD2808  25 m  41.79   
60  Viktorsson Rebecka  2008  SK LAXEN  AM8808  50 m  46.34   
101  Hart Amilia  2008  S 71  AC6808  25 m  48.38   
75  Bergqvist Nova  2008  SK LAXEN  AX2208  25 m  51.23   
Brönjemark Denise  2008  SS DELFIN  AC5608  25 m  52.73   
15  Strandqvist Linnea  2008  ESLÖVS SS  AJ2208  25 m  53.09   
52  Hakobyan Emma  2008  SK LAXEN  AM5208  25 m  53.18   
64  Bladh Amy  2008  SK LAXEN  AS8208  25 m  55.42   
57  Holmgren Alva  2008  SK LAXEN  AM5808  25 m  56.05   
10  56  Augustsson Wilma  2008  SK LAXEN  AM3808  25 m  56.18   
11  12  Hansson Kajsa  2008  ESLÖVS SS  AE0808  25 m  1:00.18   
12  117  Johansson Saga  2008  ÄNGELHOLM  AD9808  25 m  1:01.74   
13  10  Lundsten Doris  2008  SS DELFIN  AW9808  25 m  1:06.26   
14  85  Stenberg Amanda  2008  SK LAXEN  BE3808  25 m     
15  119  Hemborg Wilma  2008  ÄNGELHOLM  AK8208  25 m     
 
Gren 18, 50m Bröstsim Pojkar 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
111  Rosberg Elliot  2008  VELLINGE-N  AE6508  25 m  42.76   
48  Ekstrand Anton  2008  SK LAXEN  AC7108  50 m  44.18   
108  Bjursell Anton  2008  VELLINGE-N  AA2908  25 m  44.56   
110  Lennartsson Lucas  2008  VELLINGE-N  AB6708  25 m  46.30   
16  Modee Sigge  2008  ESLÖVS SS  AH2908  25 m  48.19   
116  Gustafsson Ruben  2008  ÄNGELHOLM  AB7708  25 m  48.40   
137  Wästerberg Abbe  2008  RSK  AL9308  25 m  51.71   
28  Nilsson Edvin  2008  HÖGANÄS SS  AF1308  25 m  55.87   
Eriksson Rasmus  2008  SS DELFIN  AI0908  25 m  56.61   
10  68  Kurdi Mahmoud  2008  SK LAXEN  AM0308  50 m  57.91   
11  21  Fridh Fabian  2008  ESLÖVS SS  AO4308  25 m  59.49   
12  53  Hedman William  2008  SK LAXEN  AF0908  25 m  1:00.71   
13  67  Nicklasson Emil  2008  SK LAXEN  AM0108  25 m  1:08.79   
 
Gren 19, 100m Bröstsim Fli 12-13år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Hua Isabella  2007  RSK  AE0607  25 m  1:20.85   
115  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  1:26.44   
61  Bertic Nicol  2006  SK LAXEN  BM4406  25 m  1:34.41   
99  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  1:37.93   
19  Håkansson Ida  2007  ESLÖVS SS  BG6407  25 m  1:39.71   
50  Möllborn Maya  2007  SK LAXEN  AN6607  25 m  1:39.80   
58  Bengtsson Saga  2006  SK LAXEN  BL2606  25 m  1:39.86   
24  Björk Julia  2006  HÖGANÄS SS  BF0806  25 m  1:39.99   
103  Lundberg Ella  2007  S 71  AR3607  25 m  1:43.48   
10  Skoog Emelie  2007  SS DELFIN  AC8607  25 m  1:45.88   
11  98  Andersson Mathilda  2007  S 71  AF5207  25 m  1:47.46   
12  122  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  50 m  1:48.45   
13  25  Johansson Alice  2007  HÖGANÄS SS  AU4207  25 m  1:50.28   
14  27  Paulison Ambra  2006  HÖGANÄS SS  BJ0406  25 m  1:50.57   
15  18  Ingner Rebecka  2007  ESLÖVS SS  BB8207  25 m  1:50.70   
16  96  Vaseghi Darya  2006  S 71  AJ8806  25 m  1:55.69   
17  39  Nilsson Sunshine  2007  KK KARPEN  AS6207  25 m  1:57.62   
18  Bergström Selma  2006  SS DELFIN  BL7206  25 m  1:59.90   
19  41  Andersson Julia  2007  KK KARPEN  BE7607  25 m  2:08.83   
20  43  Toft Felicia  2007  KK KARPEN  BL0207  50 m  2:09.68   
21  20  Rappe Jenny  2007  ESLÖVS SS  BJ6007  25 m     
22  92  Brofelth Stella  2007  SK LAXEN  BM9807  25 m     
 
Gren 20, 100m Bröstsim Poj 12-13år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
95  Oredsson Karl  2006  S 71  AD9706  25 m  1:21.66   
36  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:28.01   
37  Björk Erik  2007  KK KARPEN  AF5107  25 m  1:31.85   
23  Sandrup Victor  2007  HÖGANÄS SS  AG0107  25 m  1:35.21   
124  Mendes Oscar victor  2006  ÄNGELHOLM  AV2506  25 m  1:37.61   
33  Svensson Vincent  2007  HÖGANÄS SS  AP3507  25 m  1:41.61   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:43.42   
118  Eidenhag Joel  2007  ÄNGELHOLM  AE1907  25 m  1:46.14   
69  Tellander Simon  2007  SK LAXEN  AQ8707  25 m  1:48.40   
10  34  Bjurling Arvid  2006  HÖGANÄS SS  AV3506  25 m  1:51.29   
11  121  Gustafsson Jonathan  2006  ÄNGELHOLM  AR4306  50 m  1:52.22   
12  40  Andersen Gabriel  2007  KK KARPEN  AM1707  25 m  1:53.81   
13  51  Strömstedt Rasmus  2007  SK LAXEN  AF3707  25 m  1:57.38   
14  Brönjemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m  1:58.20   
15  55  Jacobsson Gustav  2007  SK LAXEN  AL9307  25 m  1:59.57   
16  38  Löfberg Maximus  2007  KK KARPEN  AH4507  50 m  2:00.99   
17  129  Hiljeborn Lowe  2007  ÄNGELHOLM  AT3907  50 m  2:05.51   
18  Persson Melvin  2007  SS DELFIN  AD4507  25 m  2:14.69   
19  13  Solak Haris  2007  ESLÖVS SS  AH7107  25 m     
20  45  Hansen Alfred  2006  KK KARPEN  AX8106  25 m     
21  102  Jönsson Elias  2007  S 71  AF8107  25 m     
 
Gren 21, 100m Bröstsim Fli 14 åroä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  1:22.59   
113  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  1:34.26   
94  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  1:43.76   
132  Simonsson Luna  2005  RSK  BT1805  25 m  1:44.99   
 
Gren 22, 100m Bröstsim Poj 14 åroä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  25 m  1:26.20   
114  Eidenhag Patrik  2005  ÄNGELHOLM  AM4705  25 m  1:36.60   
104  Lundberg Erik  2005  S 71  AV0105  25 m  1:42.21   
 
Gren 23, 25m Fjärilsim Fli 9 åroy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Vendel Elly  2010  HÖGANÄS SS  AC9810  25 m  17.90   
123  Kugg Elin  2010  ÄNGELHOLM  AB6210  25 m  18.66   
134  L Christensen Hilda  2010  RSK  AC9410  25 m  21.89   
107  Palmqvist Ellen  2012  S 71  AB0412  25 m  25.52   
Causevic Minela  2010  SS DELFIN  AB6610  25 m  26.99   
44  Löfberg Nemie  2010  KK KARPEN  AG6210  25 m     
125  Renström Stina  2010  ÄNGELHOLM  AE3610  25 m     
 
Gren 24, 25m Fjärilsim Poj 9 åroy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
136  Åkerman Theodor  2010  RSK  AB0310  25 m  24.07   
133  Huasson Casper  2011  RSK  AA9311  25 m  25.09   
128  Persson Elliot  2010  ÄNGELHOLM  AD4910  25 m     
 
Gren 25, 25m Fjärilsim Flickor10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Fransson Emmie  2009  SK LAXEN  AF8609  25 m  19.52   
14  Folkesson Tilda  2009  ESLÖVS SS  AC1409  25 m  20.34   
Persson Astrid  2009  SS DELFIN  AB3609  25 m  20.43   
127  Greiner Astrid  2009  ÄNGELHOLM  AM7609  25 m  20.52   
17  Landmyr Clara  2009  ESLÖVS SS  AF1609  25 m  22.04   
59  Hullegård Noomi  2009  SK LAXEN  AE3209  25 m  22.09   
106  Henriksson Ellinor  2009  S 71  AM4409  25 m  22.30   
120  Persson Agnes  2009  ÄNGELHOLM  AC7809  25 m  22.57   
135  Henriksson Elise  2009  RSK  AI3209  25 m  23.28   
10  32  Svensson Isabelle  2009  HÖGANÄS SS  AJ7209  25 m  23.75   
11  63  Berggren Livia  2009  SK LAXEN  AF1809  25 m  25.70   
12  11  Bertilsson Pixie  2009  SS DELFIN  AN1209  25 m     
13  72  Bruhn Perla  2009  SK LAXEN  AK9409  25 m     
 
Gren 26, 25m Fjärilsim Pojkar 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Sandrup Eric  2009  HÖGANÄS SS  AD9909  25 m  17.48   
66  Röhrle Julius  2009  SK LAXEN  AG0109  25 m  20.83   
73  Norling Olle  2009  SK LAXEN  AG0509  25 m  22.10   
65  Bergdahl Måns  2009  SK LAXEN  AF9909  25 m  22.77   
74  Salomonsson Olle  2009  SK LAXEN  AG0909  25 m  25.33   
70  Bengtsson Elias  2009  SK LAXEN  AG0309  25 m  27.21   
 
Gren 27, 25m Fjärilsim Flickor11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Frost Lilly  2008  VELLINGE-N  AD2808  25 m  16.90   
126  Ramdsen Ruth  2008  ÄNGELHOLM  AY1208  25 m  18.50   
71  Lööf Agnes  2008  SK LAXEN  AX2408  25 m  18.81   
56  Augustsson Wilma  2008  SK LAXEN  AM3808  25 m  20.21   
Brönjemark Denise  2008  SS DELFIN  AC5608  25 m  20.74   
101  Hart Amilia  2008  S 71  AC6808  25 m  21.27   
75  Bergqvist Nova  2008  SK LAXEN  AX2208  25 m  21.40   
15  Strandqvist Linnea  2008  ESLÖVS SS  AJ2208  25 m  21.75   
117  Johansson Saga  2008  ÄNGELHOLM  AD9808  25 m  23.62   
10  10  Lundsten Doris  2008  SS DELFIN  AW9808  25 m  23.79   
11  57  Holmgren Alva  2008  SK LAXEN  AM5808  25 m  24.42   
12  60  Viktorsson Rebecka  2008  SK LAXEN  AM8808  25 m  25.84   
13  64  Bladh Amy  2008  SK LAXEN  AS8208  25 m  27.30   
14  52  Hakobyan Emma  2008  SK LAXEN  AM5208  25 m  27.83   
15  12  Hansson Kajsa  2008  ESLÖVS SS  AE0808  25 m  29.55   
 
Gren 28, 25m Fjärilsim Pojkar 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Gustafsson Ruben  2008  ÄNGELHOLM  AB7708  25 m  15.95   
108  Bjursell Anton  2008  VELLINGE-N  AA2908  25 m  16.53   
48  Ekstrand Anton  2008  SK LAXEN  AC7108  25 m  17.51   
110  Lennartsson Lucas  2008  VELLINGE-N  AB6708  25 m  17.90   
111  Rosberg Elliot  2008  VELLINGE-N  AE6508  25 m  19.01   
28  Nilsson Edvin  2008  HÖGANÄS SS  AF1308  25 m  19.12   
16  Modee Sigge  2008  ESLÖVS SS  AH2908  25 m  21.69   
Eriksson Rasmus  2008  SS DELFIN  AI0908  25 m  22.11   
68  Kurdi Mahmoud  2008  SK LAXEN  AM0308  25 m  22.45   
10  67  Nicklasson Emil  2008  SK LAXEN  AM0108  25 m  24.11   
11  137  Wästerberg Abbe  2008  RSK  AL9308  25 m  24.44   
12  53  Hedman William  2008  SK LAXEN  AF0908  25 m  24.45   
13  21  Fridh Fabian  2008  ESLÖVS SS  AO4308  25 m     
 
Gren 29, 50m Fjärilsim Fli 12-13år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Hua Isabella  2007  RSK  AE0607  25 m  34.33   
61  Bertic Nicol  2006  SK LAXEN  BM4406  50 m  34.62   
122  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  25 m  37.65   
99  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  38.20   
98  Andersson Mathilda  2007  S 71  AF5207  25 m  38.77   
115  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  40.47   
97  Palmqvist Maja  2007  S 71  AD0207  50 m  40.98   
96  Vaseghi Darya  2006  S 71  AJ8806  25 m  42.57   
100  Thorgren Wilda  2007  S 71  AF4207  25 m  44.45   
10  58  Bengtsson Saga  2006  SK LAXEN  BL2606  50 m  45.22   
11  Skoog Emelie  2007  SS DELFIN  AC8607  25 m  49.42   
12  50  Möllborn Maya  2007  SK LAXEN  AN6607  25 m  49.89   
13  Bergström Selma  2006  SS DELFIN  BL7206  25 m  51.94   
14  24  Björk Julia  2006  HÖGANÄS SS  BF0806  25 m  52.36   
15  39  Nilsson Sunshine  2007  KK KARPEN  AS6207  25 m  56.49   
16  41  Andersson Julia  2007  KK KARPEN  BE7607  25 m  59.63   
17  19  Håkansson Ida  2007  ESLÖVS SS  BG6407  25 m     
18  27  Paulison Ambra  2006  HÖGANÄS SS  BJ0406  25 m     
 
Gren 30, 50m Fjärilsim Poj 12-13år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
95  Oredsson Karl  2006  S 71  AD9706  25 m  30.86   
36  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  32.72   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  50 m  36.81   
23  Sandrup Victor  2007  HÖGANÄS SS  AG0107  25 m  37.24   
121  Gustafsson Jonathan  2006  ÄNGELHOLM  AR4306  50 m  37.29   
49  Grahn Felix  2006  SK LAXEN  AN5306  25 m  38.45   
54  Dolck Isac  2007  SK LAXEN  AL8307  50 m  38.80   
124  Mendes Oscar victor  2006  ÄNGELHOLM  AV2506  25 m  41.44   
51  Strömstedt Rasmus  2007  SK LAXEN  AF3707  50 m  43.13   
10  69  Tellander Simon  2007  SK LAXEN  AQ8707  50 m  44.70   
11  33  Svensson Vincent  2007  HÖGANÄS SS  AP3507  25 m  45.19   
12  37  Björk Erik  2007  KK KARPEN  AF5107  25 m  45.55   
13  118  Eidenhag Joel  2007  ÄNGELHOLM  AE1907  50 m  47.40   
14  Brönjemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  50 m  52.07   
15  102  Jönsson Elias  2007  S 71  AF8107  25 m  52.26   
16  55  Jacobsson Gustav  2007  SK LAXEN  AL9307  50 m  53.11   
17  Persson Melvin  2007  SS DELFIN  AD4507  25 m  56.24   
18  13  Solak Haris  2007  ESLÖVS SS  AH7107  25 m     
19  40  Andersen Gabriel  2007  KK KARPEN  AM1707  25 m     
 
Gren 31, 50m Fjärilsim Fli 14 åroä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
46  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  32.69   
35  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  33.15   
93  Rohlin Lovisa  2004  S 71  AB9404  25 m  35.55   
113  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  36.92   
132  Simonsson Luna  2005  RSK  BT1805  25 m  46.59   
 
Gren 32, 50m Fjärilsim Poj 14 åroä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  25 m  32.54   
114  Eidenhag Patrik  2005  ÄNGELHOLM  AM4705  25 m  38.33   
47  Rosdahl Linus  2003  SK LAXEN  AW7503  50 m  39.96   
 
Gren 33, 25m Ryggsim Fli 9 åroy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Vendel Elly  2010  HÖGANÄS SS  AC9810  25 m  21.97   
123  Kugg Elin  2010  ÄNGELHOLM  AB6210  25 m  22.91   
Causevic Minela  2010  SS DELFIN  AB6610  25 m  24.15   
134  L Christensen Hilda  2010  RSK  AC9410  25 m  24.99   
125  Renström Stina  2010  ÄNGELHOLM  AE3610  25 m  28.01   
107  Palmqvist Ellen  2012  S 71  AB0412  25 m  29.32   
44  Löfberg Nemie  2010  KK KARPEN  AG6210  25 m     
 
Gren 34, 25m Ryggsim Poj 9 åroy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
133  Huasson Casper  2011  RSK  AA9311  25 m  22.79   
136  Åkerman Theodor  2010  RSK  AB0310  25 m  24.09   
78  Hullegård Levi  2012  SK LAXEN  AA8112  25 m     
128  Persson Elliot  2010  ÄNGELHOLM  AD4910  25 m     
 
Gren 35, 50m Ryggsim Flickor 10år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Fransson Emmie  2009  SK LAXEN  AF8609  50 m  42.63   
127  Greiner Astrid  2009  ÄNGELHOLM  AM7609  25 m  45.11   
120  Persson Agnes  2009  ÄNGELHOLM  AC7809  25 m  46.38   
63  Berggren Livia  2009  SK LAXEN  AF1809  50 m  46.80   
17  Landmyr Clara  2009  ESLÖVS SS  AF1609  25 m  48.24   
Persson Astrid  2009  SS DELFIN  AB3609  25 m  48.66   
14  Folkesson Tilda  2009  ESLÖVS SS  AC1409  25 m  49.11   
32  Svensson Isabelle  2009  HÖGANÄS SS  AJ7209  25 m  49.59   
72  Bruhn Perla  2009  SK LAXEN  AK9409  25 m  52.87   
10  59  Hullegård Noomi  2009  SK LAXEN  AE3209  25 m  53.95   
11  135  Henriksson Elise  2009  RSK  AI3209  25 m  56.33   
12  42  Kax Stella  2009  KK KARPEN  AJ9609  25 m  56.54   
13  80  Meurling Rut  2009  SK LAXEN  AR9009  25 m  1:00.27   
14  79  Larsson Signe Viola  2009  SK LAXEN  AR8809  50 m  1:04.27   
15  76  Falk Ella  2009  SK LAXEN  AR8209  25 m  1:07.87   
16  77  Gustafsson Emilia  2009  SK LAXEN  AR8409  25 m  1:16.38   
17  11  Bertilsson Pixie  2009  SS DELFIN  AN1209  25 m     
18  82  Tegsved Rebecca  2009  SK LAXEN  AR9609  25 m     
19  86  Rubin Amanda  2009  SK LAXEN  AS3409  25 m     
20  87  Celik Sara  2009  SK LAXEN  AS4009  25 m     
21  88  Krantz Sonja  2009  SK LAXEN  AS4209  25 m     
22  91  Brofelth Anna Lisa  2009  SK LAXEN  AS4409  25 m     
 
Gren 36, 50m Ryggsim Pojkar 10 år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
30  Sandrup Eric  2009  HÖGANÄS SS  AD9909  25 m  40.90   
73  Norling Olle  2009  SK LAXEN  AG0509  25 m  44.80   
66  Röhrle Julius  2009  SK LAXEN  AG0109  25 m  45.91   
74  Salomonsson Olle  2009  SK LAXEN  AG0909  25 m  51.50   
70  Bengtsson Elias  2009  SK LAXEN  AG0309  25 m  52.77   
65  Bergdahl Måns  2009  SK LAXEN  AF9909  25 m  54.07   
81  Svantesson Alexander  2009  SK LAXEN  AK6309  25 m     
84  Bagge Alexander  2009  SK LAXEN  AK8709  25 m     
89  Almlöf Viggo  2009  SK LAXEN  AK9109  25 m     
10  90  Forsberg Funkquist Viktor  2009  SK LAXEN  AK9309  25 m     
 
Gren 37, 50m Ryggsim Flickor 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
109  Frost Lilly  2008  VELLINGE-N  AD2808  50 m  41.26   
126  Ramdsen Ruth  2008  ÄNGELHOLM  AY1208  25 m  43.63   
71  Lööf Agnes  2008  SK LAXEN  AX2408  25 m  44.40   
56  Augustsson Wilma  2008  SK LAXEN  AM3808  25 m  45.47   
15  Strandqvist Linnea  2008  ESLÖVS SS  AJ2208  25 m  46.13   
101  Hart Amilia  2008  S 71  AC6808  25 m  46.31   
75  Bergqvist Nova  2008  SK LAXEN  AX2208  25 m  49.01   
119  Hemborg Wilma  2008  ÄNGELHOLM  AK8208  25 m  49.68   
52  Hakobyan Emma  2008  SK LAXEN  AM5208  25 m  49.93   
10  117  Johansson Saga  2008  ÄNGELHOLM  AD9808  25 m  50.84   
11  57  Holmgren Alva  2008  SK LAXEN  AM5808  25 m  52.05   
12  64  Bladh Amy  2008  SK LAXEN  AS8208  25 m  53.04   
13  Brönjemark Denise  2008  SS DELFIN  AC5608  25 m  53.79   
14  60  Viktorsson Rebecka  2008  SK LAXEN  AM8808  25 m  57.25   
15  12  Hansson Kajsa  2008  ESLÖVS SS  AE0808  25 m  57.56   
16  10  Lundsten Doris  2008  SS DELFIN  AW9808  25 m     
17  83  Andersson Ella  2008  SK LAXEN  BE3608  25 m     
18  85  Stenberg Amanda  2008  SK LAXEN  BE3808  25 m     
 
Gren 38, 50m Ryggsim Pojkar 11år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
108  Bjursell Anton  2008  VELLINGE-N  AA2908  25 m  37.40   
111  Rosberg Elliot  2008  VELLINGE-N  AE6508  25 m  40.67   
48  Ekstrand Anton  2008  SK LAXEN  AC7108  25 m  40.81   
116  Gustafsson Ruben  2008  ÄNGELHOLM  AB7708  25 m  40.94   
110  Lennartsson Lucas  2008  VELLINGE-N  AB6708  25 m  42.41   
16  Modee Sigge  2008  ESLÖVS SS  AH2908  25 m  43.22   
28  Nilsson Edvin  2008  HÖGANÄS SS  AF1308  25 m  43.50   
53  Hedman William  2008  SK LAXEN  AF0908  25 m  49.08   
137  Wästerberg Abbe  2008  RSK  AL9308  25 m  49.12   
10  Eriksson Rasmus  2008  SS DELFIN  AI0908  25 m  50.33   
11  68  Kurdi Mahmoud  2008  SK LAXEN  AM0308  25 m  52.29   
12  67  Nicklasson Emil  2008  SK LAXEN  AM0108  25 m  54.33   
13  21  Fridh Fabian  2008  ESLÖVS SS  AO4308  25 m     
 
Gren 39, 100m Ryggsim Fli 12-13år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
99  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  1:18.37   
131  Hua Isabella  2007  RSK  AE0607  25 m  1:20.87   
98  Andersson Mathilda  2007  S 71  AF5207  25 m  1:23.80   
61  Bertic Nicol  2006  SK LAXEN  BM4406  25 m  1:25.99   
115  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  1:28.28   
50  Möllborn Maya  2007  SK LAXEN  AN6607  25 m  1:33.27   
97  Palmqvist Maja  2007  S 71  AD0207  25 m  1:33.78   
Skoog Emelie  2007  SS DELFIN  AC8607  25 m  1:35.01   
100  Thorgren Wilda  2007  S 71  AF4207  25 m  1:37.56   
10  96  Vaseghi Darya  2006  S 71  AJ8806  25 m  1:39.06   
11  122  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  25 m  1:46.12   
12  Bergström Selma  2006  SS DELFIN  BL7206  25 m  1:56.61   
13  41  Andersson Julia  2007  KK KARPEN  BE7607  25 m  1:58.57   
14  43  Toft Felicia  2007  KK KARPEN  BL0207  25 m  2:07.70   
15  27  Paulison Ambra  2006  HÖGANÄS SS  BJ0406  25 m     
16  39  Nilsson Sunshine  2007  KK KARPEN  AS6207  25 m     
17  92  Brofelth Stella  2007  SK LAXEN  BM9807  25 m     
 
Gren 40, 100m Ryggsim Poj 12-13år 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
36  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:13.90   
95  Oredsson Karl  2006  S 71  AD9706  25 m  1:16.74   
121  Gustafsson Jonathan  2006  ÄNGELHOLM  AR4306  25 m  1:19.95   
23  Sandrup Victor  2007  HÖGANÄS SS  AG0107  25 m  1:20.06   
Olsson Benjamin  2006  SS DELFIN  AG6906  25 m  1:28.21   
51  Strömstedt Rasmus  2007  SK LAXEN  AF3707  25 m  1:30.83   
37  Björk Erik  2007  KK KARPEN  AF5107  25 m  1:32.32   
55  Jacobsson Gustav  2007  SK LAXEN  AL9307  25 m  1:35.84   
54  Dolck Isac  2007  SK LAXEN  AL8307  25 m  1:37.70   
10  69  Tellander Simon  2007  SK LAXEN  AQ8707  25 m  1:39.47   
11  Persson Melvin  2007  SS DELFIN  AD4507  25 m  1:42.50   
12  38  Löfberg Maximus  2007  KK KARPEN  AH4507  50 m  1:43.16   
13  Brönjemark Didrik  2007  SS DELFIN  AD3507  25 m  1:43.31   
14  49  Grahn Felix  2006  SK LAXEN  AN5306  25 m  1:44.65   
15  13  Solak Haris  2007  ESLÖVS SS  AH7107  25 m  1:46.82   
16  129  Hiljeborn Lowe  2007  ÄNGELHOLM  AT3907  50 m  1:50.41   
17  102  Jönsson Elias  2007  S 71  AF8107  25 m  1:58.91   
18  40  Andersen Gabriel  2007  KK KARPEN  AM1707  50 m  1:59.87   
19  118  Eidenhag Joel  2007  ÄNGELHOLM  AE1907  50 m  2:00.85   
20  33  Svensson Vincent  2007  HÖGANÄS SS  AP3507  25 m     
21  45  Hansen Alfred  2006  KK KARPEN  AX8106  25 m     
 
Gren 41, 100m Ryggsim Fli 14 åroä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
93  Rohlin Lovisa  2004  S 71  AB9404  25 m  1:16.71   
35  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  1:19.90   
46  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  1:20.12   
113  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  1:20.94   
132  Simonsson Luna  2005  RSK  BT1805  50 m  1:40.75   
 
Gren 42, 100m Ryggsim Poj 14 åroä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
114  Eidenhag Patrik  2005  ÄNGELHOLM  AM4705  25 m  1:30.92   
47  Rosdahl Linus  2003  SK LAXEN  AW7503  25 m  1:49.53   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  24 september 2019 
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen  Utskriftstid  18:23