Resultat Totalt - Med poäng och mellantider |
Tävling | Seriesim omg 4 2016 | Utskriftsdatum | 09 april 2016 | |||
Tävlingsort | Perstorp | Utskriftstid | 17:48 | |||
Arrangör | Kappsimningsklubben Karpen | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 09 april 2016 |
Gren 1, 4X50m Medley Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Malmö Kappsimninsklubb | 0 | 26 | 2:24.26 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Emma Mattsson | 2003 | 37.65 | 37.65 | |||||||
Kristina Orban | 2004 | 40.81 | 1:18.46 | |||||||
Josephine Mikkelsen | 2002 | 33.59 | 1:52.05 | |||||||
Bachira El-Laham | 2002 | 32.21 | 2:24.26 | |||||||
2 | SS Iden Damer [2001] | 2001 | 22 | 2:25.50 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
Viktoria Dellhede | 2003 | 33.64 | 33.64 | |||||||
Anna Twedberg | 2003 | 42.53 | 1:16.17 | |||||||
Elin Sjö | 2001 | 32.49 | 1:48.66 | |||||||
Tyra Jarvi | 2004 | 36.84 | 2:25.50 | |||||||
3 | KK Karpen Damer [2001] | 2001 | 20 | 2:25.97 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
Emilia Olsson | 2002 | 35.72 | 35.72 | |||||||
Maja Nilsson | 2004 | 44.64 | 1:20.36 | |||||||
Linnéa Persson | 2002 | 30.86 | 1:51.22 | |||||||
Rebecca Kokko | 2004 | 34.75 | 2:25.97 | |||||||
4 | Tyringe Simsällskap | 2001 | 18 | 2:28.82 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
Cornelia Bernspång | 2003 | 35.50 | 35.50 | |||||||
Mila Lamminsaari | 2003 | 43.94 | 1:19.44 | |||||||
Clara Aronsson | 2002 | 32.98 | 1:52.42 | |||||||
Melina Hörgerud | 2005 | 36.40 | 2:28.82 | |||||||
5 | SK Triton Flickor | 2001 | 16 | 2:30.09 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
Tyra Öhlin | 2004 | 39.74 | 39.74 | |||||||
Felicity Fridh | 2001 | 42.80 | 1:22.54 | |||||||
Malin Pålsson | 2002 | 34.53 | 1:57.07 | |||||||
Isabel Persson | 2004 | 33.02 | 2:30.09 | |||||||
6 | Eslöv Simsällskap | 0 | 14 | 2:42.55 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
Isabelle Blücher | 2003 | 43.74 | 43.74 | |||||||
Dikte Lagergren | 2003 | 43.54 | 1:27.28 | |||||||
Sara Wilhelmsson | 2001 | 35.14 | 2:02.42 | |||||||
Julia Rietz | 2004 | 40.13 | 2:42.55 | |||||||
Gren 2, 4X50m Medley Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Eslöv Simsällskap | 0 | 26 | 2:15.97 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
Filip Salbrink | 2002 | 31.86 | 31.86 | |||||||
Axel Andrén | 2001 | 35.55 | 1:07.41 | |||||||
Ludwig Saurow | 2004 | 34.97 | 1:42.38 | |||||||
Oskar Strandqvist | 2004 | 33.59 | 2:15.97 | |||||||
2 | Malmö Kappsimninsklubb | 0 | 22 | 2:24.94 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Carl Gerstenfeld | 2002 | 32.39 | 32.39 | |||||||
Gustav Englund | 2001 | 33.84 | 1:06.23 | |||||||
Jasin Bajram | 2003 | 38.58 | 1:44.81 | |||||||
Malte Persson | 2005 | 40.13 | 2:24.94 | |||||||
3 | SK Triton Pojkar | 2001 | 20 | 2:25.20 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
Noel Persson | 2002 | 36.30 | 36.30 | |||||||
Markus Qvarfordh | 2004 | 42.94 | 1:19.24 | |||||||
Sebastian Mickelsson | 2001 | 32.79 | 1:52.03 | |||||||
Jonathan Palminger | 2004 | 33.17 | 2:25.20 | |||||||
4 | Tyringe Simsällskap | 0 | 18 | 2:35.17 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
Isak Christiansson | 2003 | 38.40 | 38.40 | |||||||
Edvin Johannesson | 2002 | 42.20 | 1:20.60 | |||||||
Niels Kwant | 2003 | 34.09 | 1:54.69 | |||||||
Johan Svensson | 2004 | 40.48 | 2:35.17 | |||||||
5 | SS Iden Herrar [2001] | 2001 | 16 | 2:38.28 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
Andreas Bendrén | 2001 | 32.90 | 32.90 | |||||||
Anton Liebenhagen | 2005 | 55.07 | 1:27.97 | |||||||
Jakob Kristersson | 2003 | 41.16 | 2:09.13 | |||||||
Gustav Lidbäck | 2002 | 29.15 | 2:38.28 | |||||||
6 | KK Karpen Herrar [2001] | 2001 | 14 | 2:43.62 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
Anton Persson | 2006 | 45.75 | 45.75 | |||||||
Axel Jellbom | 2004 | 52.60 | 1:38.35 | |||||||
Simon Persson | 2003 | 32.65 | 2:11.00 | |||||||
Liam Lesmac | 2003 | 32.62 | 2:43.62 | |||||||
Gren 3, 50m Frisim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Beatrice Ask | 2005 | 13 | 36.27 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
2 | Lina Plantin | 2005 | 11 | 36.82 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
3 | Melina Hörgerud | 2005 | 10 | 37.54 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
4 | Julia Nilsson | 2006 | 9 | 38.77 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
5 | Amanda Blomkvist | 2007 | 8 | 42.57 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
6 | Ebba Holm | 2005 | 7 | 43.93 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
7 | Signe Delen Abrahamsson | 2006 | 6 | 44.32 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
8 | Hedda Palm | 2005 | 5 | 45.44 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
9 | Johanna Delén Abrahamsson | 2008 | 4 | 55.46 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
10 | Petra Wallén | 2006 | 3 | 59.87 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
Gren 4, 50m Frisim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Jakob Tidén | 2006 | 13 | 37.21 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
2 | Albin Nyholm | 2007 | 11 | 39.19 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
3 | Ludvig Rohlin | 2006 | 10 | 42.33 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
4 | Kieran Lundström | 2006 | 9 | 42.41 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
5 | Oliver Madsen | 2005 | 8 | 42.44 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
6 | Isak Jarebrant | 2006 | 7 | 45.00 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
7 | Metin Salih | 2005 | 6 | 46.35 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
8 | Erik Björk | 2007 | 5 | 48.59 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
9 | Elliot Håkansson | 2005 | 4 | 49.07 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
10 | Max Lamminsaari | 2005 | 3 | 50.87 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
11 | Elias Albrektsson | 2006 | 2 | 52.47 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
- | Dennis Henriksson | 2005 | DSQ | |||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
Gren 5, 100m Frisim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Kristina Orban | 2004 | 13 | 32.37 | 1:08.41 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
2 | Nicole Ahlbeck | 2003 | 11 | 34.34 | 1:10.01 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
3 | Josefin Dellhede | 2003 | 10 | 35.02 | 1:12.44 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
4 | Isabel Persson | 2004 | 9 | 35.34 | 1:14.79 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
5 | Angelica Böhme | 2003 | 8 | 36.41 | 1:16.86 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
6 | Mila Lamminsaari | 2003 | 7 | 37.16 | 1:17.07 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
7 | Dikte Lagergren | 2003 | 6 | 38.55 | 1:18.29 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
8 | Malin Olofsson | 2004 | 5 | 37.66 | 1:21.07 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
9 | Lovisa Rohlin | 2004 | 4 | 40.78 | 1:26.96 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
10 | Felicia Nilsson | 2004 | 3 | 42.71 | 1:31.62 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
11 | Mathilda Abrahamsson Dele | 2004 | 2 | 42.83 | 1:31.72 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
12 | Johanna Hyll | 2003 | 1 | 46.89 | 1:45.76 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
Gren 6, 100m Frisim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Ludwig Saurow | 2004 | 13 | 33.79 | 1:10.37 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
2 | Niels Kwant | 2003 | 11 | 33.46 | 1:11.07 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
3 | Jacob Baxmann | 2003 | 10 | 34.68 | 1:13.01 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
4 | Jonathan Palminger | 2004 | 9 | 36.51 | 1:14.14 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
5 | Jacob Palmqvist | 2004 | 8 | 35.01 | 1:14.35 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
6 | Liam Lesmac | 2003 | 7 | 35.53 | 1:14.90 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
7 | Toni Milkov | 2004 | 6 | 35.65 | 1:15.05 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
8 | Svante Vilhelmsson | 2003 | 5 | 36.78 | 1:17.62 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
9 | Jakob Kristersson | 2003 | 4 | 37.60 | 1:22.40 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
10 | Johan Svensson | 2004 | 3 | 42.36 | 1:35.33 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
- | Mathias Hillborg | 2004 | DNS | |||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
- | Isak Olsson | 2004 | DSQ | |||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
Gren 7, 100m Frisim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Josephine Mikkelsen | 2002 | 13 | 31.22 | 1:04.35 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
2 | Moa Törneman | 2001 | 11 | 31.31 | 1:05.18 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
3 | Clara Aronsson | 2002 | 10 | 32.01 | 1:05.62 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
4 | Vilma Rudolf | 2002 | 9 | 32.03 | 1:06.94 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
5 | Nina Nolén | 2002 | 8 | 32.70 | 1:07.46 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
6 | Felicity Fridh | 2001 | 7 | 34.07 | 1:09.77 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
7 | Bachira El-Laham | 2002 | 6 | 33.10 | 1:10.32 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
8 | Agnes Delen Abrahamsson | 2002 | 5 | 34.82 | 1:13.50 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
9 | Siri Gunnarsson | 2002 | 4 | 34.98 | 1:16.08 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
10 | Lina Nilsson | 2002 | 3 | 40.67 | 1:32.39 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
Gren 8, 100m Frisim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Simon Ghidini | 2001 | 13 | 28.52 | 59.06 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
2 | Filip Salbrink | 2002 | 11 | 28.09 | 59.62 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
3 | Carl Gerstenfeld | 2002 | 10 | 28.76 | 59.78 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
4 | Gustav Lidbäck | 2002 | 9 | 30.29 | 1:04.17 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
5 | Noel Persson | 2002 | 8 | 32.55 | 1:07.84 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
6 | Axel Thelin | 2002 | 7 | 34.05 | 1:11.26 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
7 | Theo Ceplitis | 2004 | 6 | 38.93 | 1:20.51 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
Gren 9, 50m Bröstsim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Nellie Siöland | 2005 | 13 | 47.63 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
2 | Livianne Lesmac | 2005 | 11 | 48.45 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
3 | Ella Andersson | 2006 | 10 | 50.20 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
4 | Melina Mercourios | 2005 | 9 | 51.20 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
5 | Molly Bengtsson | 2005 | 8 | 51.63 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
6 | Maja Lindahl-Andersson | 2005 | 7 | 52.90 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
7 | Alicia Ekelund | 2007 | 6 | 53.22 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
8 | Katri Lamminsaari | 2005 | 5 | 55.75 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
9 | Hanna Wodzinska | 2006 | 57.89 | |||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
10 | Ellen Sturesson | 2006 | 4 | 1:04.77 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
11 | Petra Wallén | 2006 | 3 | 1:05.42 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
- | Charlotte Krüger | 2007 | DSQ | |||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Gren 10, 50m Bröstsim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Anton Persson | 2006 | 13 | 55.97 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
2 | Isak Jarebrant | 2006 | 11 | 56.58 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
3 | Liam Lundström | 2005 | 10 | 56.83 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
4 | Elias Albrektsson | 2006 | 9 | 59.29 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
5 | Tobias Persson | 2007 | 8 | 59.35 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
6 | Ashkan Alyasvand | 2006 | 7 | 1:00.14 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
7 | Max Lamminsaari | 2005 | 6 | 1:02.56 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
- | Albin Nyholm | 2007 | DSQ | |||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
- | Tim Edelberg | 2007 | DSQ | |||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
Gren 11, 100m Bröstsim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Kristina Orban | 2004 | 13 | 45.06 | 1:33.51 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
2 | Anna Twedberg | 2003 | 11 | 43.82 | 1:33.94 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
3 | Dikte Lagergren | 2003 | 9.5 | 46.87 | 1:37.67 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
3 | Isabel Persson | 2004 | 9.5 | 47.89 | 1:37.67 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
5 | Mira Ahlberg | 2003 | 8 | 46.93 | 1:39.04 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
6 | Mila Lamminsaari | 2003 | 7 | 47.06 | 1:39.46 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
7 | Adna Curan | 2003 | 6 | 46.51 | 1:40.80 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
8 | Maja Nilsson | 2004 | 5 | 48.22 | 1:41.11 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
9 | Suzi Nuri Mrad | 2003 | 4 | 47.51 | 1:41.54 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
10 | Tyra Jarvi | 2004 | 3 | 51.65 | 1:47.31 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
11 | Elvira Johansson | 2004 | 2 | 52.47 | 1:50.52 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
12 | Johanna Hyll | 2003 | 1 | 55.14 | 1:56.72 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
Gren 12, 100m Bröstsim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Simon Persson | 2003 | 13 | 41.82 | 1:28.75 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
2 | Markus Qvarfordh | 2004 | 11 | 42.54 | 1:31.27 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
3 | Hampus Ståhl | 2004 | 10 | 43.30 | 1:33.49 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
4 | Oskar Strandqvist | 2004 | 9 | 44.82 | 1:36.49 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
5 | Svante Vilhelmsson | 2003 | 8 | 46.62 | 1:37.65 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
6 | Isak Christiansson | 2003 | 7 | 45.44 | 1:38.60 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
7 | Filip af Klinteberg | 2003 | 6 | 48.99 | 1:45.12 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
8 | Axel Jellbom | 2004 | 5 | 54.52 | 1:56.23 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
9 | Anton Liebenhagen | 2005 | 4 | 59.23 | 2:10.18 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
- | Mathias Hillborg | 2004 | DNS | |||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
- | Etienne Kondi | 2003 | DSQ | |||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Gren 13, 100m Bröstsim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Vilma Rudolf | 2002 | 13 | 37.67 | 1:20.53 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
2 | Emilia Olsson | 2002 | 11 | 39.09 | 1:22.41 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
3 | Sara Wilhelmsson | 2001 | 10 | 40.98 | 1:26.54 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
4 | Malin Pålsson | 2002 | 9 | 42.60 | 1:30.34 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
5 | Julia Stenström | 2002 | 8 | 42.61 | 1:31.78 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
6 | Emely Nilsson | 2001 | 7 | 43.90 | 1:33.12 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
7 | Bachira El-Laham | 2002 | 6 | 44.49 | 1:33.27 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
8 | Ellen Feldman | 2002 | 5 | 46.32 | 1:38.33 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
9 | Lisa Prins | 2002 | 4 | 47.63 | 1:40.54 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
10 | Siri Gunnarsson | 2002 | 3 | 47.62 | 1:40.83 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
11 | Michelle Kusnadi | 2001 | 2 | 46.32 | 1:42.01 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
12 | Lina Nilsson | 2002 | 1 | 53.79 | 1:57.89 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Carl Gerstenfeld | 2002 | 13 | 34.89 | 1:12.52 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
2 | Gustav Englund | 2001 | 11 | 34.58 | 1:13.77 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
3 | Axel Andrén | 2001 | 10 | 35.76 | 1:15.75 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
4 | Edvin Johannesson | 2002 | 9 | 42.59 | 1:34.15 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
5 | Axel Thelin | 2002 | 8 | 47.27 | 1:40.63 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
6 | Theo Ceplitis | 2004 | 7 | 49.25 | 1:43.28 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
7 | Neo Palenmark | 2003 | 6 | 55.58 | 1:54.64 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
Gren 15, 50m Ryggsim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Beatrice Ask | 2005 | 13 | 42.01 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
2 | Nellie Siöland | 2005 | 11 | 42.29 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
3 | Melina Hörgerud | 2005 | 10 | 44.67 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
4 | Julia Erkselius | 2006 | 9 | 44.91 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
5 | Linnea Sjöholm | 2007 | 8 | 51.26 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
6 | Hedda Palm | 2005 | 7 | 52.08 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
7 | Signe Delen Abrahamsson | 2006 | 6 | 56.12 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
8 | Ellen Sturesson | 2006 | 5 | 57.22 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
9 | Johanna Delén Abrahamsson | 2008 | 4 | 59.90 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
- | Sophie Kalt | 2007 | DSQ | |||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Jonathan Olofsson | 2006 | 13 | 47.12 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
2 | Oliver Madsen | 2005 | 11 | 49.79 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
3 | Ludvig Rohlin | 2006 | 10 | 50.69 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
4 | Ashkan Alyasvand | 2006 | 9 | 51.55 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
5 | Vilmer Jönsson | 2006 | 8 | 51.62 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
6 | Erik Björk | 2007 | 7 | 55.60 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
7 | Liam Lundström | 2005 | 6 | 58.11 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
8 | Isak Dahl | 2005 | 5 | 1:00.73 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
9 | Tim Edelberg | 2007 | 4 | 1:05.55 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
- | Elliot Håkansson | 2005 | DSQ | |||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
- | Rasmus Mårtensson | 2006 | DSQ | |||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
Gren 17, 100m Ryggsim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Viktoria Dellhede | 2003 | 13 | 35.84 | 1:13.37 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
2 | Josefin Dellhede | 2003 | 11 | 39.25 | 1:19.98 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
3 | Emma Mattsson | 2003 | 10 | 39.95 | 1:22.23 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
4 | Tyra Öhlin | 2004 | 9 | 41.15 | 1:25.01 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
5 | Mira Ahlberg | 2003 | 8 | 44.25 | 1:30.72 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
6 | Isabelle Blücher | 2003 | 7 | 47.62 | 1:38.84 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
7 | Lovisa Rohlin | 2004 | 6 | 47.73 | 1:39.83 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
8 | Rebecca Kokko | 2004 | 5 | 1:40.38 | 1:40.38 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
9 | Julia Rietz | 2004 | 4 | 49.00 | 1:40.57 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
- | Felicia Nilsson | 2004 | DNS | |||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
- | Adna Curan | 2003 | DSQ | |||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Gren 18, 100m Ryggsim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Oskar Strandqvist | 2004 | 13 | 39.04 | 1:19.35 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
2 | Markus Qvarfordh | 2004 | 11 | 39.98 | 1:22.43 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
3 | Isak Christiansson | 2003 | 10 | 41.61 | 1:23.91 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
4 | Jacob Baxmann | 2003 | 9 | 41.86 | 1:25.04 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
5 | Liam Lesmac | 2003 | 8 | 41.51 | 1:25.95 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
6 | Toni Milkov | 2004 | 7 | 42.12 | 1:26.72 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
7 | Jasin Bajram | 2003 | 6 | 42.94 | 1:28.66 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
8 | Jacob Palmqvist | 2004 | 5 | 44.22 | 1:29.28 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
9 | Anton Liebenhagen | 2005 | 4 | 51.11 | 1:47.17 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
10 | Johan Svensson | 2004 | 3 | 53.46 | 1:48.40 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
11 | Isak Olsson | 2004 | 2 | 54.77 | 1:52.15 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
Gren 19, 100m Ryggsim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Emilia Olsson | 2002 | 13 | 36.38 | 1:13.65 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
2 | Linnéa Persson | 2002 | 11 | 37.24 | 1:16.93 | |||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
3 | Cornelia Bernspång | 2003 | 10 | 37.35 | 1:17.36 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
4 | Nina Nolén | 2002 | 9 | 38.05 | 1:17.43 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
5 | Moa Törneman | 2001 | 8 | 39.25 | 1:20.69 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
6 | Elin Sjö | 2001 | 7 | 40.05 | 1:23.10 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
7 | Emilia Stålhammar | 2001 | 6 | 41.53 | 1:25.15 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
8 | Mia Lang | 2002 | 5 | 43.21 | 1:28.60 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
9 | Emely Nilsson | 2001 | 4 | 44.43 | 1:33.52 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
10 | Lisa Prins | 2002 | 3 | 45.72 | 1:34.04 | |||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
11 | Michelle Kusnadi | 2001 | 2 | 46.28 | 1:36.41 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Gren 20, 100m Ryggsim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Filip Salbrink | 2002 | 13 | 32.98 | 1:08.67 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
2 | Anton Jönsson | 2001 | 11 | 34.04 | 1:09.08 | |||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
3 | Gustav Englund | 2001 | 10 | 33.52 | 1:10.15 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
4 | Simon Ghidini | 2001 | 9 | 34.47 | 1:10.79 | |||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
5 | Andreas Bendrén | 2001 | 8 | 34.38 | 1:11.52 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
6 | Gustav Lidbäck | 2002 | 7 | 36.40 | 1:13.85 | |||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
7 | Sebastian Mickelsson | 2001 | 6 | 35.29 | 1:14.21 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
8 | Noel Persson | 2002 | 5 | 38.56 | 1:18.26 | |||||
Simklubben Triton | ||||||||||
Gren 21, 25m Fjärilsim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Lina Plantin | 2005 | 13 | 18.70 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
2 | Livianne Lesmac | 2005 | 11 | 18.99 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
3 | Jenny Nilsson | 2005 | 10 | 20.01 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
4 | Ebba Holm | 2005 | 9 | 21.36 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
5 | Amanda Blomkvist | 2007 | 8 | 22.29 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
6 | Sophie Kalt | 2007 | 7 | 23.17 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
7 | Linnea Sjöholm | 2007 | 6 | 23.49 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
8 | Molly Bengtsson | 2005 | 5 | 24.10 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
9 | Katri Lamminsaari | 2005 | 4 | 24.29 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
10 | Hanna Wodzinska | 2006 | 3 | 24.79 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
11 | Ella Andersson | 2006 | 2 | 25.22 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
12 | Maja Lindahl-Andersson | 2005 | 1 | 26.03 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
Gren 22, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Jakob Tidén | 2006 | 13 | 18.92 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
2 | Jonathan Olofsson | 2006 | 11 | 20.07 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
3 | Kieran Lundström | 2006 | 10 | 20.83 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
4 | Anton Persson | 2006 | 9 | 21.05 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
5 | Rasmus Mårtensson | 2006 | 8 | 24.48 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
6 | Malte Persson | 2005 | 7 | 24.62 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
7 | Isak Dahl | 2005 | 6 | 30.83 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
- | Filip Brodelius | 2006 | DSQ | |||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Gren 23, 50m Fjärilsim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Viktoria Dellhede | 2003 | 13 | 34.92 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
2 | Nicole Ahlbeck | 2003 | 11 | 35.83 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
3 | Anna Twedberg | 2003 | 10 | 37.97 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
4 | Emma Mattsson | 2003 | 9 | 38.23 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
5 | Malin Olofsson | 2004 | 8 | 39.61 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
6 | Tyra Öhlin | 2004 | 7 | 42.25 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
7 | Rebecca Kokko | 2004 | 6 | 45.30 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
8 | Maja Nilsson | 2004 | 5 | 47.98 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
9 | Julia Rietz | 2004 | 4 | 52.20 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
10 | Elvira Johansson | 2004 | 3 | 53.02 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
11 | Isabelle Blücher | 2003 | 2 | 53.34 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
12 | Nea Widell | 2004 | 1 | 58.40 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
Gren 24, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Simon Persson | 2003 | 13 | 33.45 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
2 | Niels Kwant | 2003 | 11 | 34.81 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
3 | Ludwig Saurow | 2004 | 10 | 36.22 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
4 | Hampus Ståhl | 2004 | 9 | 39.36 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
5 | Jonathan Palminger | 2004 | 8 | 39.86 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
6 | Jasin Bajram | 2003 | 7 | 40.17 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
7 | Jakob Kristersson | 2003 | 6 | 43.26 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
8 | Max Alm | 2003 | 5 | 43.90 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
9 | Axel Jellbom | 2004 | 4 | 46.48 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
10 | Etienne Kondi | 2003 | 3 | 48.95 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Gren 25, 50m Fjärilsim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Linnéa Persson | 2002 | 13 | 30.95 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
2 | Elin Sjö | 2001 | 11 | 33.14 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
3 | Clara Aronsson | 2002 | 10 | 33.36 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
4 | Josephine Mikkelsen | 2002 | 9 | 34.49 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
5 | Cornelia Bernspång | 2003 | 8 | 34.94 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
6 | Malin Pålsson | 2002 | 7 | 35.30 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
7 | Mia Lang | 2002 | 6 | 35.49 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
8 | Sara Wilhelmsson | 2001 | 5 | 35.78 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
9 | Felicity Fridh | 2001 | 4 | 37.16 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
10 | Agnes Delen Abrahamsson | 2002 | 3 | 38.67 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
11 | Ellen Feldman | 2002 | 2 | 40.12 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
Gren 26, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | Tid | Status | ||||
Förening | ||||||||||
1 | Anton Jönsson | 2001 | 13 | 29.91 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
2 | Axel Andrén | 2001 | 11 | 31.03 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
3 | Arvid Scott | 2001 | 10 | 31.94 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
4 | Douglas Romare | 2001 | 9 | 32.76 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
5 | Andreas Bendrén | 2001 | 8 | 33.33 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
6 | Sebastian Mickelsson | 2001 | 7 | 33.74 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
7 | Edvin Johannesson | 2002 | 6 | 34.43 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
8 | Neo Palenmark | 2003 | 5 | 43.24 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
Gren 27, 5x50 m frisim Damer, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Malmö Kappsimninsklubb | 0 | 26 | 2:41.00 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Bachira El-Laham | 2002 | 32.76 | 32.76 | |||||||
Nicole Ahlbeck | 2003 | 32.25 | 1:05.01 | |||||||
Kristina Orban | 2004 | 30.42 | 1:35.43 | |||||||
Beatrice Ask | 2005 | 35.88 | 2:11.31 | |||||||
Josephine Mikkelsen | 2002 | 29.69 | 2:41.00 | |||||||
2 | Tyringe Simsällskap | 2001 | 22 | 2:50.98 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
Cornelia Bernspång | 2003 | 31.31 | 31.31 | |||||||
Melina Hörgerud | 2005 | 38.07 | 1:09.38 | |||||||
Felicia Nilsson | 2004 | 39.22 | 1:48.60 | |||||||
Clara Aronsson | 2002 | 29.29 | 2:17.89 | |||||||
Mila Lamminsaari | 2003 | 33.09 | 2:50.98 | |||||||
3 | SK Triton Flickor | 2001 | 20 | 2:51.29 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
Felicity Fridh | 2001 | 35.53 | 35.53 | |||||||
Nina Nolén | 2002 | 29.12 | 1:04.65 | |||||||
Tyra Öhlin | 2004 | 35.19 | 1:39.84 | |||||||
Isabel Persson | 2004 | 34.59 | 2:14.43 | |||||||
Lina Plantin | 2005 | 36.86 | 2:51.29 | |||||||
4 | SS Iden Damer [2001] | 2001 | 18 | 2:57.87 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
Elin Sjö | 2001 | 31.69 | 31.69 | |||||||
Josefin Dellhede | 2003 | 32.79 | 1:04.48 | |||||||
Tyra Jarvi | 2004 | 38.64 | 1:43.12 | |||||||
Viktoria Dellhede | 2003 | 31.25 | 2:14.37 | |||||||
Amanda Blomkvist | 2007 | 43.50 | 2:57.87 | |||||||
5 | KK Karpen Damer [2001] | 2001 | 16 | 3:11.67 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
Agnes Delen Abrahamsson | 2002 | 33.99 | 33.99 | |||||||
Suzi Nuri Mrad | 2003 | 44.13 | 1:18.12 | |||||||
Mathilda Abrahamsson Dele | 2004 | 47.31 | 2:05.43 | |||||||
Livianne Lesmac | 2005 | 34.51 | 2:39.94 | |||||||
Vilma Rudolf | 2002 | 31.73 | 3:11.67 | |||||||
6 | Eslöv Simsällskap | 0 | 14 | 3:16.20 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
Dikte Lagergren | 2003 | 36.35 | 36.35 | |||||||
Sara Wilhelmsson | 2001 | 33.28 | 1:09.63 | |||||||
Isabelle Blücher | 2003 | 39.62 | 1:49.25 | |||||||
Maja Lindahl-Andersson | 2005 | 45.00 | 2:34.25 | |||||||
Julia Rietz | 2004 | 41.95 | 3:16.20 | |||||||
Gren 28, 5x50 m frisim Herrar, Finaler |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | ||||||||||
1 | Eslöv Simsällskap | 0 | 26 | 2:40.65 | ||||||
Eslövs Simsällskap | ||||||||||
Filip Salbrink | 2002 | 27.82 | 27.82 | |||||||
Oskar Strandqvist | 2004 | 33.43 | 1:01.25 | |||||||
Ludwig Saurow | 2004 | 33.68 | 1:34.93 | |||||||
Anton Jönsson | 2001 | 27.53 | 2:02.46 | |||||||
Jakob Tidén | 2006 | 38.19 | 2:40.65 | |||||||
2 | Malmö Kappsimninsklubb | 0 | 22 | 2:43.80 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Simon Ghidini | 2001 | 27.14 | 27.14 | |||||||
Jacob Baxmann | 2003 | 33.95 | 1:01.09 | |||||||
Malte Persson | 2005 | 41.17 | 1:42.26 | |||||||
Etienne Kondi | 2003 | 34.66 | 2:16.92 | |||||||
Carl Gerstenfeld | 2002 | 26.88 | 2:43.80 | |||||||
3 | SK Triton Pojkar | 2001 | 20 | 2:47.55 | ||||||
Simklubben Triton | ||||||||||
Sebastian Mickelsson | 2001 | 28.73 | 28.73 | |||||||
Noel Persson | 2002 | 32.21 | 1:00.94 | |||||||
Jacob Palmqvist | 2004 | 33.81 | 1:34.75 | |||||||
Jonathan Palminger | 2004 | 33.22 | 2:07.97 | |||||||
Albin Nyholm | 2007 | 39.58 | 2:47.55 | |||||||
4 | SS Iden Herrar [2001] | 2001 | 18 | 3:03.15 | ||||||
Simsällskapet Iden | ||||||||||
Andreas Bendrén | 2001 | 29.29 | 29.29 | |||||||
Jakob Kristersson | 2003 | 36.74 | 1:06.03 | |||||||
Isak Dahl | 2005 | 50.28 | 1:56.31 | |||||||
Gustav Lidbäck | 2002 | 29.39 | 2:25.70 | |||||||
Anton Liebenhagen | 2005 | 37.45 | 3:03.15 | |||||||
5 | Tyringe Simsällskap | 0 | 16 | 3:06.46 | ||||||
Tyringe Simsällskap | ||||||||||
Niels Kwant | 2003 | 32.81 | 32.81 | |||||||
Isak Christiansson | 2003 | 32.41 | 1:05.22 | |||||||
Johan Svensson | 2004 | 40.78 | 1:46.00 | |||||||
Edvin Johannesson | 2002 | 15.23 | 2:01.23 | |||||||
Elliot Håkansson | 2005 | 1:05.23 | 3:06.46 | |||||||
6 | KK Karpen Herrar [2001] | 2001 | 14 | 3:12.78 | ||||||
Kappsimningsklubben Karpen | ||||||||||
Anton Persson | 2006 | 41.22 | 41.22 | |||||||
Liam Lesmac | 2003 | 33.41 | 1:14.63 | |||||||
Ludvig Rohlin | 2006 | 46.40 | 2:01.03 | |||||||
Simon Persson | 2003 | 31.85 | 2:32.88 | |||||||
Axel Jellbom | 2004 | 39.90 | 3:12.78 | |||||||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 09 april 2016 |
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen | Utskriftstid | 17:48 |